Restauracje w Ostrowcu – jakie możemy polecić?

Ostrowiec Świętokrzyski jest rozwijającym się miastem w południowo-wschodniej Polsce i ma mnóstwo pysznych restauracji oferujących dobrą kuchnię. Oto przegląd niektórych z najlepszych restauracji, których warto spróbować, gdy odwiedzasz Ostrowiec Świętokrzyski.

Restauracja Leśnik

Leśnik to przytulna restauracja, która serwuje dania kuchni międzynarodowej i polskiej, takie jak pierogi, bliny i barszcz. Oferują dostawę jak i opcje dine-in, więc możesz otrzymać smaczne jedzenie z Leśnika gdziekolwiek jesteś.

Polakowski Bar & Grill

Polakowski Bar & Grill serwuje klasyczne jedzenie barowe w amerykańskim stylu z polską nutą – na przykład burgery z kiełbasą lub frytki z polskimi przyprawami. Ceny są bardzo przystępne i mają też świetne oferty na happy hour.

Restauracja Kontrasty

Kontrasty oferuje tradycyjne polskie dania w połączeniu ze smakami z całego świata – ich specjalnością jest łączenie nutki przypraw z takich krajów jak Indie i Tajlandia z klasycznymi daniami jak pierogi czy placki ziemniaczane. Niektóre z ich bardziej innowacyjnych propozycji to tacos z brzucha wieprzowego na domowych chlebkach lub łosoś z mango z sałatką z quinoa. Pyszne!

Katofia Wine & Tapas Bar

Jeśli szukasz romantycznego wieczoru ze swoją randką lub po prostu chcesz się napić po kolacji, Katofia wine & tapas bar jest idealnym miejscem. Ten modny lokal zapewnia intymną atmosferę, w której goście mogą dzielić się małymi talerzami, popijając doskonałe wina i piwa z całego świata – wszystko doskonale się komponuje!

Restauracja Piwnica Odrzańska

Piwnica Odrzańska to wyjątkowe miejsce, które łączy w sobie aspekty tradycyjnych wschodnioeuropejskich pubów, takie jak smak piwa rzemieślniczego, które idealnie komponuje się z ich chaineshek – dużymi, pieczonymi w piecu plackami nadziewanymi mięsem i serem – oraz wygodne kanapy, na których można wygodnie rozsiąść się i spędzić czas na rozmowach. Spróbujcie ich słynnego, domowego piwa bursztynowego, a doznacie niezapomnianych wrażeń!