Dlaczego kobiety tak cenią makijaż trwały?

Makijaż permanentny jest zabiegiem prawie dla każdej kobiety. Pozwoli wydobyć to, co piękne i zatuszować drobne albo większe niedoskonałości .jest rozwiązaniem wygodnym, które docenią panie żyjące w szybkim tempie, aktywne zawodowo, towarzysko i fizycznie. Jeśli problem stanowi brak czasu, baza jaką są perfekcyjnie umalowane usta, brwi oraz precyzyjna kreska na powiekach to prawdziwy rarytas.

Oszczędność czasu

Kluczową zaletą makijażu permanentnego jest oszczędność czasu w godzinach porannych, ponieważ nie trzeba codziennie nakładać podkładu, różu do policzków czy kredki do brwi. Permanentne brwi, eyeliner i lip liner może znacznie zmniejszyć swoją poranną rutynę eliminując do pół godziny każdego dnia. Oznacza to więcej czasu, który można spędzić z rodziną lub na innych zajęciach!

Konsekwentnie profesjonalny wygląd

Z makijażem permanentnym, otrzymujesz spójny profesjonalny wygląd przez cały rok. Nie będziesz musiała ponownie nakładać kosmetyków kilka razy w ciągu dnia – rzęsy nie będą opadać, brwi nie będą się rozmazywać, a szminka nie będzie się spływać – dzięki temu poczujesz się pewnie na konferencjach, rozmowach kwalifikacyjnych i innych spotkaniach zawodowych z perfekcyjnie wyglądającym makijażem.

Wygoda

Kiedy masz wykonany makijaż permanentny, nie musisz się martwić o to, czy Twoje kosmetyki będą na swoim miejscu, nawet jeśli spieszysz się z jednej czynności do drugiej. Od pływania w basenach czy oceanach i pracy na zewnątrz w upalne dni, po wyjazdy na wycieczki czy wyjazdy narciarskie – wszystkie te aktywności są o wiele łatwiejsze bez obaw, że wodoodporny makijaż spłynie przed zrobieniem zdjęć! Wygoda i praktyczność tego rozwiązania jest nie do przecenienia!

Sprawdź: https://kosmetyka.net/skuteczny-demakijaz-oczu-jak-skutecznie-zmyc-oczy/

Makijaż permanentny – przed i po 🙂

Na pewno wiele kobiet zastanawia się czy do takiego zabiegu trzeba się jakoś przygotować. Nie ma tu specjalnych wymagań, jedynie w przypadku makijażu ust zaleca się, aby zastosować wcześniej przepisany przez lekarza lek na opryszczkę. Warto również być przygotowanym na to, że w ciągu pierwszych kilku dni makijaż permanentny jest intensywniejszy, po 3-7 dniach uzyskuje oczekiwany odcień. Ewentualne obrzęki utrzymują się do 2 dni i nie powinny wzbudzać niepokoju.